WYNAJEM ZWYŻKI SOSNOWIEC (ŚLĄSK) – PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

Aby wykonać prace na wysokości trzeba posiadać profesjonalny sprzęt. Dzięki Thor nie musisz inwestować w kosztowne podnośniki. Zamiast tego możesz postawić na wynajem zwyżki Śląsk wraz z doświadczonym operatorem. Napisz do nas i już teraz zarezerwuj dogodny termin wynajmu.

Wynajem zwyżki Śląsk – oferta dla najbardziej wymagających klientów

W Thor wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dlaczego opłaca Ci się zdecydować na oferowany przez nas wynajem zwyżki Sosnowiec? Przede wszystkim:

  • cena usługi dostosowana zostanie do Twoich potrzeb. Wynajem podnośnika koszowego w Thor to koszt rzędu 80 zł za godzinę netto + dojazd,
  • dotrzemy na wskazany przez Ciebie adres. Nasz operator ma duże doświadczenie w obsłudze zwyżki, dzięki czemu zadba o komfort pracy i bezpieczeństwo instalatorów, znajdujących się na podeście,
  • wynajmujemy profesjonalne zwyżki typu Mercedes Sprinter. Pozwalają one wykonywać prace na wysokości nawet 21 metrów. Z ich pomocą szybko można zawiesić duże reklamy, zmienić billboard, czy też wykonać różne prace instalacyjne. Pełna dowolność!

Dzięki Thor wynajem podnośnika koszowego Śląsk jeszcze nigdy nie było tak prosty. Dotrzemy do każdej miejscowości (np. Katowic, Dąbrowy Górniczej), w której się znajdujesz. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Możesz je do nas przesłać za pomocą przygotowanego formularza, ale i skontaktować się z nami telefonicznie.

Pamiętaj, usługi zwyżki w Sosnowu: Chorzowie, Katowicach, to jedna z wielu opcji. Thor, to przede wszystkim prężnie rozwijająca się drukarnia Sosnowiec. Z naszą pomocą stworzysz estetyczne wizualnie i dobre jakościowo materiały marketingowe, zaczynając od plakatów, wizytówek i ulotek w dużym nakładzie, a kończąc na wielkoformatowych bilbordach, ściankach wystawienniczych, czy też roll-upach. Zamówienia możesz u nas składać online, jak i przyjść osobiście do naszego punktu.

 

[]
1 Step 1
Napisz do Nas

Wysyłając wiadomość powierzasz nam swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystamy je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder