DRUKARNIA MYSŁOWICE – DRUK WIELKOFORMATOWY, CYFROWY

W branży drukarskiej wysoka jakość ma znaczenie i dostrzegalna jest na pierwszy rzut oka. Jeżeli zatem rozwijasz firmę, nieustannie zwiększasz swoje zasięgi oraz budujesz i umacniasz wizerunek na rynku, to nie idź na kompromisy. Jako drukarnia wielkoformatowa zachęcamy Cię do współpracy. Zapewniamy miłą obsługę, szybką realizację materiałów reklamowych (w każdym nakładzie), a przy okazji atrakcyjne ceny, koło których nie przejdziesz obojętnie. Posiadamy punkt stacjonarny w Sosnowcu, do którego serdecznie Cię zapraszamy. Swoje zamówienie możesz także złożyć za pośrednictwem naszej strony – jako drukarnia Mysłowice docieramy do klientów z wielu miast. Masz pytania? Możesz do nas zadzwonić lub napisać.

Drukarnia Mysłowice – nowy wymiar jakości

W czasach ogólnodostępnego internetu i świadczenia usług na odległość, często obsługujemy klientów z wielu miast. Druk cyfrowy Mysłowice jest na to idealnym przykładem. Zależy nam na partnerskiej współpracy, dlatego też zamiast biernej realizacji, możemy przygotować dla Ciebie autorski projekt lub przedyskutować podesłany pomysł. Współpracując z naszymi specjalistami wzmocnisz wizualny przekaz i zwrócisz uwagę wielu nowych, potencjalnych klientów.

Jako firma prężnie działamy i rozwijamy się na polskim rynku od ponad 15 lat. W tym czasie drukarnia wielkoformatowa Mysłowice z punktem w Sosnowcu, przeszła wiele zmian. Przede wszystkim rozbudowaliśmy nasz park maszynowy oraz opanowaliśmy do perfekcji wiele technik, dzięki czemu możemy wykonywać najbardziej skomplikowane projekty – w każdym formacie oraz nakładzie, jaki Cię interesuje. Jesteśmy specjalistami, jeżeli chodzi o technologię:

  • offsetową – z jej pomocą drukujemy różne materiały marketingowe, zaczynając od dużych plakatów, a kończąc na niewielkich wizytówkach,
  • cyfrową,
  • solwentową – świadczymy kompleksowe usługi, dlatego nie mogło jej zabraknąć. Z jej pomocą tworzymy materiały oraz trwałe projekty, które świetnie poradzą sobie poza ścianami budynków.

Zainteresowała Cię nasza oferta, indywidualne podejście do klienta i szybka realizacja? Nasza drukarnia Mysłowice czeka zatem na Twoje zamówienia – skontaktuj się z nami w celu poznania wyceny.

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa Mysłowice

Jako drukarnia Mysłowice z punktem stacjonarnym w Sosnowcu, zajmujemy się kompleksową realizacją materiałów marketingowych. Najczęściej klienci zlecają nam tworzenie plakatów, ulotek oraz katalogów, dzięki którym łatwo można poznać markę oraz produkty/usługi, które oferuje. Dużą popularnością cieszą się także różne praktyczne akcesoria, a w tym teczki, etykiety, druki samokopiujące, wizytówki oraz papiery firmowe. Są to produkty, które zawsze warto mieć pod ręką.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Właśnie dlatego drukarnia wielkoformatowa Mysłowice Thor stawia na szybką realizację, idącą w parze z najwyższą jakością. Możesz zlecić nam wykonanie:

  • billboardów oraz bannerów. Dużym zainteresowaniem cieszą się także siatki umieszczane w przestrzeni miejskiej,
  • obrazów na płótnach typu CANVAS oraz fototapet z najbardziej wymyślnymi wzorami,
  • wszelkich projektów graficznych, które następnie możemy nanieść na podświetlane tworzywa (banery typu backlight oraz PET),
  • niezbędnych podczas targów materiałów oraz akcesoriów, takich jak rollupy, czy też ścianki wystawiennicze,
  • druku wielkoformatowego – nasi specjaliści mogą zrealizować projekt zarówno na folii wylewanej, polimerowej, jak i na OWV, czyli dziurkowanej. Dużą popularnością cieszą się także nadruki na folii monomerycznej. W zależności od oczekiwań możesz zdecydować się na folię białą, transparentną, a nawet odblaskową.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Druk cyfrowy Mysłowice to pierwszy krok w stronę spójnego wizualnie marketingu. Złóż zamówienie online lub odwiedź nas osobiście – drukarnia Sosnowiec Thor zawsze przyjmie Twoje zamówienie.

[]
1 Step 1
Napisz do Nas

Wysyłając wiadomość powierzasz nam swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystamy je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder