DRUKARNIA KATOWICE – DRUK WIELKOFORMATOWY, CYFROWY

Nowe standardy w kreacji wizerunku na rynku wymagają nowoczesnego podejścia do marketingu. Jak nikt wiemy o tym najlepiej. Rozwijana przez nas drukarnia wielkoformatowa ma na swoim koncie wiele ciekawych, nieraz skomplikowanych projektów, które pomogły znanym i mniej znanym markom stworzyć oraz umocnić wizerunek na rynku. Jeśli i Tobie zależy na najwyższej jakości, partnerskiej współpracy i doświadczonemu doradcy, to dołącz do stałych klientów drukarni Thor. Do perfekcji opanowaliśmy tworzenie materiałów reklamowych. Nasze wyroby są idealne pod względem wykończenia, a projekty ukazują nieszablonowe podejście do każdego zlecenia. Zaufaj nam i skontaktuj się z nami już dziś.

Drukarnia Katowice – postaw na profesjonalną usługę

Świadczymy usługi na szeroką skalę. Mimo tego, że mamy punkt stacjonarny w Sosnowcu, to śmiało możesz złożyć u nas zamówienie online. Thor to drukarnia Katowice, stawiająca na partnerską współpracę – jeżeli zatem chcesz nam zlecić wykonanie projektu lub skonsultować swój pomysł, to śmiało zadzwoń lub napisz. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie i pomogą wybrać rozwiązania, które wzmocnią wizerunek Twojej firmy.

Na przestrzeni ponad 15 lat podążaliśmy za najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Dzięki temu Thor to drukarnia cyfrowa Katowice, posługująca się technologią:

 • cyfrową oraz solwentową. Ta druga pozwala nam tworzyć niezwykle trwałe projekty, które poradzą sobie poza budynkiem. Bez względu na to, czy będzie padał deszcz, czy świeciło słońce,
 • offsetową – wykorzystywaną najczęściej podczas tworzenia materiałów marketingowych

Jesteśmy przekonani, że mało która drukarnia cyfrowa Katowice będzie w stanie w 100% spełnić Twoje oczekiwania w taki sposób, jak my to zrobimy. Możemy dla Ciebie stworzyć dowolny format druku, we wskazanym nakładzie. Zgłoś się do nas w celu sprecyzowania zamówienia, a ma przygotujemy korzystną wycenę naszych usług.

Doświadczona drukarnia cyfrowa Katowice – śmiało zleć nam różne projekty

Inwestując w druk wielkoformatowy Katowice pomyśl o kompleksowych rozwiązaniach. Zleć nam wykonanie spójnych pod względem graficznym materiałów, które wpiszą się w opracowany przez Ciebie wizerunek marki. W oparciu o Twoje wytyczne wykonamy:

 • niezbędne w rozwoju firmy materiały marketingowe – chcesz zainteresować nowych klientów swoim produktem lub usługą? Przyciągnij ich uwagę estetycznym katalogiem, ciekawym plakatem lub też ulotką,
 • różnorodne akcesoria, które przydadzą Ci się w bezpośrednim kontakcie z klientem. Mowa tu oczywiście o wizytówkach, teczkach, etykietach itp.,
 • papiery firmowe, a nawet druki samokopiujące, które usprawnią i przyspieszą pracę administracyjną.

Katowice – drukarnia Thor słynie z ekspresowej realizacji zleceń oraz gwarantuje najwyższą jakość wydruku. Pod tymi względami nie oszczędzamy swoich maszyn i dajemy z siebie wszystko. Jak się przekonasz, nasza oferta jest bardzo pokaźna. Możemy między innymi wykonać dla Ciebie:

 • liczne materiały promocyjne – organizując dni otwarte firmy, zapraszając na spotkanie partnerów biznesowych, czy też wystawiając się na targach, nie możesz zapomnieć o ściankach wystawienniczych oraz rollupach,
 • wielkoformatowe projekty – możemy je wykonać zarówno na folii polimerowej, wylewanej, a nawet OWV (czyli tak zwanej dziurkowanej),
 • banery, billboardy oraz siatki, które będą na siebie zwracały uwagę w przestrzeni miejskiej,
 • popularne od wielu sezonów obrazy na płótnach CANVAS,
 • dowolne, samodzielnie zaprojektowane fototapety,
 • wysokiej jakości nadruki na folię monomeryczną. W zależności od projektu, możemy wykonać dla Ciebie nadruk na folię odblaskową, transparentną albo białą,
 • projekty graficzne, które za pomocą specjalnej techniki nanosimy na tworzywa przeznaczone do podświetlenia. Mowa tu o PET oraz banerach typu backlight.

Jak widzisz Thor to wielkoformatowa drukarnia Katowice z niezwykle rozwiniętym oraz nowoczesnym zapleczem, które pozwala nam tworzyć dowolne materiały marketingowe. Chcesz się spotkać z nami osobiście? Nasza drukarnia w Sosnowcu ma dla Ciebie drzwi otwarte. Niezbędne dane kontaktowe oraz adres znajdziesz na naszej stronie. Nie możemy się doczekać, aż poznamy Twoją firmę i wizję na wypromowanie marki. Chętnie pomożemy Ci na każdym etapie współpracy i ustalimy dogodne terminy realizacji.

[]
1 Step 1
Napisz do Nas

Wysyłając wiadomość powierzasz nam swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystamy je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder