DRUKARNIA DĄBROWA GÓRNICZA – DRUK WIELKOFORMATOWY, CYFROWY

Dla nas wysoka jakość oraz estetyka wykonania to nie tylko puste słowa. Podchodzimy do tych zagadnień bardzo poważnie, dlatego też jako drukarnia Thor realizujemy aktualnie wiele projektów dla znanych firm oraz marek z różnych sektorów gospodarki. Zaufaj nam i Ty! Możesz osobiście odwiedzić nasz punkt w Sosnowcu, ale i złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej strony. Druk wielkoformatowy, projektowanie, tworzenie reklam – to tylko niektóre nasze specjalizacje. Dlatego też jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to śmiało do nas napisz lub zadzwoń. Z naszym wsparcie wykreujesz wizerunek marki i pokażesz się swoim klientom oraz pracownikom z jak najlepszej strony.

Drukarnia Dąbrowa Górnicza – dlaczego warto nas wybrać?

Po ponad 15 latach doświadczenia śmiało możemy powiedzieć, że konkurenci mogą się od nas uczyć precyzji i innowacyjnego podejścia do zleceń. Nasza wielkoformatowa drukarnia Dąbrowa Górnicza obsługiwana jest przez specjalistów, którzy mają do dyspozycji nowoczesne zaplecze techniczne niczym z filmów science fiction. Pracujemy między innymi z:

 • technologią solwentową, dzięki której tworzymy trwałe projekty, odporne nawet na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych,
 • technologią cyfrową oraz offsetową.

Nasza branża się rozwija, a wraz z nią firma Thor. Jesteśmy pewni, że żadna inna wielkoformatowa drukarnia cyfrowa Dąbrowa Górnicza nie zapewni Ci takich standardów jak my – szybko się o tym przekonasz, poznając nas bliżej. Realizujemy wszystkie formaty w dowolnym nakładzie – śmiało więc możesz zasypać nas zleceniami. Cena wydruku zależy od wielu czynników – przedstaw nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę. Podamy także możliwe terminy realizacji.

Profesjonalna drukarnia cyfrowa Dąbrowa Górnicza – co możesz nam zlecić?

W naszej drukarni powstają projekty, które sprostają oczekiwaniom każdego klienta. Lubimy wyzwania, dlatego też chętnie zmierzymy się z Twoim zleceniem. Thor to drukarnia Dąbrowa Górnicza, która nie za słowa „niewykonalne” i stworzy dla Ciebie:

 • nadruk na folię monomeryczną (możesz wybrać między wariantem białym, transparentnym albo odblaskowym),
 • wielkoformatowe projekty na folii wylewanej, polimerowej, czy też OWV (dziurkowanej),
 • wyraźne i wytrzymałe banery, siatki oraz billboardy,
 • zachwycające obrazy na płótnach CANVAS,
 • oryginalne fototapety, których nie znajdziesz w zwykłych sklepach,
 • różne realizacje na tworzywach do podświetleń, np. PET lub banery backlight,
 • przykuwające oko ścianki wystawiennicze oraz rollupy, będące elementem niezbędnym na różnego typu imprezach firmowych lub targach.

Słyniemy z dobrej jakości druku wielkoformatowego w Dąbrowie Górniczej. Nasza oferta jest jednak znacznie bogatsza. Możesz się z nami skontaktować i zlecić nam wykonanie:

 • materiałów promocyjnych pod postacią ulotek, plakatów, folderów katalogów, czy też broszur,
 • niezbędnych akcesoriów, np. wizytówek, teczek, kopert, czy też etykiet,
 • papierów firmowych oraz druków samokopiujących. Aspekt reklamowy jest bardzo ważny również wewnątrz firmy, wśród pracowników. Na pewno będą oni zadowoleni z materiałów, które polepszą ich komfort pracy.

Jako specjaliści zapewniamy, że dostarczymy Ci najlepszej jakości produkty, które skutecznie będą reklamować Twoją firmę i markę na polskim oraz zagranicznym rynku. Jeżeli zatem czegoś potrzebujesz, to zgłoś się do nas. Działamy kompleksowo, dlatego też nie musisz szukać innych podwykonawców. Zapraszamy do kontaktu. Nasza drukarnia w Sosnowcu nie może się doczekać, by rozpocząć z Tobą współpracę.

[]
1 Step 1
Napisz do Nas

Wysyłając wiadomość powierzasz nam swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystamy je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder