DRUKARNIA CHORZÓW – DRUK WIELKOFORMATOWY, CYFROWY

Jesteś perfekcjonistą i chcesz, aby Twoje materiały marketingowe nienagannie prezentowały się w oczach potencjalnych klientów? Świetnie się składa – jesteśmy pewni, że zainteresuje Cię nasza oferta. Jeżeli mieszkasz lub prowadzisz swoją firmę w Chorzowie, to z pewnością musisz znać drukarnię Thor. Mamy punkt stacjonarny w Sosnowcu, ale śmiało możesz również złożyć zamówienie za pomocą naszej strony. Podejmiemy się każdego zlecenia. Nie ma przed nami tajemnic zarówno druk wielkoformatowy, jak i standardowy w dowolnym nakładzie. Masz jakieś wątpliwości, a może chcesz skonsultować swój projekt? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Koniecznie się z nami skontaktuj.

Drukarnia Chorzów – postaw na doświadczonych profesjonalistów

Jako firma świadczymy usługi z zakresu projektowania, tworzenia reklam oraz druku od ponad 15 lat. Właśnie dlatego zdecydowanie twierdzimy, że na tle konkurencji wyróżnia nas najwyższa jakość i nieszablonowe podejście do realizacji projektów. Nasza cyfrowa drukarnia Chorzów podoła każdemu wyzwaniu, jakie zechcesz nam postawić. Jako specjaliści:

 • możemy pochwalić się nowoczesnym zapleczem oraz maszynami o najwyższym standardzie,
 • wykorzystujemy technologię solwetową. Tym sposobem zrealizowaliśmy już wiele projektów. Ich cechą szczególną jest odporność na nieprzychylne warunki atmosferyczne (skrajne temperatury, deszcz itd.),
 • do perfekcji opanowaliśmy druk cyfrowy, a także techniki offsetowe.

Jesteśmy pewni, że żadna raczkująca drukarnia cyfrowa Chorzów nie poradzi sobie z Twoimi projektami lepiej niż my. Dzięki odpowiedniemu zapleczu wykonamy dla Ciebie dowolny nakład, np. ulotek, banerów, wizytówek, czy też katalogów. Mimo wypełnionego kalendarza działamy szybko przy zachowaniu wysokiej jakości druku – przekonało się o tym wielu naszych klientów. Złóż swoje zamówienie, a my przygotujemy korzystną wycenę.

Profesjonalna drukarnia cyfrowa Chorzów – działamy kompleksowo

Samodzielnie drukować każdy może, jednak nie z taką precyzją i dokładnością jak my. Jako właściciel lub przedstawiciel firmy nie idź na skróty i zadbaj o profesjonalny wizerunek swojej marki. Jako drukarnia Chorzów wykonamy:

 • podstawowe akcesoria, które zawsze warto mieć w zapasie: etykiety, wizytówki, koperty, teczki itd.,
 • materiały marketingowe, a w tym obszerne foldery katalogowe, przykuwające wzrok plakaty, ciekawe ulotki i broszury,
 • druki samokopiujące lub też papiery firmowe.

Rynek reklamowy szybko się rozwija – jeżeli nie chcesz pozostać za konkurencją w tyle, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Druk wielkoformatowy Chorzów z pewnością Cię zainteresuje. Warto chociażby zwrócić uwagę na:

 • widoczne z daleka billboardy, banery, jak i siatki,
 • zadziwiające precyzją wykonania obrazy na płótnach typu CANVAS,
 • wydruk na folii monomerycznej. Oferujemy warianty odblaskowe, białe oraz transparentne,
 • popularne w ostatnim czasie wielkoformatowe projekty na folii, np. polimerowej, wylewanej, czy też OWV (czyli dziurkowanej),
 • ścianki wystawiennicze oraz rollupy w dużym formacie, bez których nie da się stworzyć widocznego na targach lub wydarzeniach kulturowych stoiska,
 • unikalne fototapety z dowolnym wzorem,
 • projekty tworzone na podświetlanych tworzywach, np. banerach typu backlight lub PET.

Nasza drukarnia w Sosnowcu zachęca do kontaktu. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też podejmiemy się najbardziej wymagających zleceń.

[]
1 Step 1
Napisz do Nas

Wysyłając wiadomość powierzasz nam swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystamy je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder