DRUKARNIA ULOTEK SOSNOWIEC

Ulotki to jednocześnie najskuteczniejsza, jak i najtańsza forma reklamy. Wykorzystywane są przez firmy, szkoły, sklepy, placówki kultury, jak i osoby prywatne. Druk ulotek Sosnowiec to usługa, w której specjalizujemy się od wielu lat. Powierzając nam swój projekt możesz mieć pewność, że zrealizujemy zamówienie szybko, z dbałością o wykończenie i atrakcyjną cenę. Masz pytania? Chętnie Ci na nie odpowiemy.

Druk ulotek Sosnowiec – postaw na sprawdzoną reklamę

Jako drukarnia ulotek Sosnowiec przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę. Zlecając nam druk ulotek możesz wybrać różne rodzaje papieru, a w tym:

  • kredowy (o gramaturze 130, 170, 250 i 350) – jest to papier powlekany. Jego cechą charakterystyczną jest gładka oraz wytrzymała powierzchnia, która sprawia dobre, pierwsze wrażenie. Wykonujemy z niego także wizytówki Sosnowiec,
  • offsetowy (o gramaturze 90, 120, 160, 250) – w przeciwieństwie do wariantu kredowego ma bardziej szorstką powierzchnię. Dobrze chłonie tusz, dzięki czemu z powodzeniem można na nim pisać, czy też robić notatki. Jest uniwersalny, dlatego też wiele firm i osób prywatnych, wykorzystuje go w formie ulotek oraz informatorów.

Cena drukowania ulotek zależna jest od nakładu zamówienia, terminu realizacji, formatu oraz innych dodatkowych elementów. W zależności od Twoich oczekiwań możemy dodatkowo:

  • wykonać zadruk jednostronny lub dwustronny – dzięki temu rozwiązaniu na jednej ulotce można umieścić więcej treści oraz oznaczeń graficznych, co jest przydatne w przypadku ulotek informacyjnych lub promocyjnych,
  • wykonać specjalne, składane ulotki typu DL, czy też tryptyk. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej wymagający projekt.

Drukarnia ulotek Sosnowiec – ulotki na specjalne okazje

Jak można zauważyć, drukujemy ulotki reklamowe w wielu odsłonach. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, które współtworzą nasz park maszynowy, nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń technicznych. Jeżeli zatem otwierasz sklep, chcesz wypromować swoją firmę lub podkreślić prestiż swojej usługi, to zdecyduje się na dodatkowe zdobienia ulotek. Jako drukarnia Sosnowiec wykorzystujemy przy realizacji projektów:

  • uszlachetniającą folię (matową lub z połyskiem) – dzięki niej całość prezentuje się elegancko i jest bardziej odporna, np. na wilgoć,
  • lakier UV, stosowany w wybiórczych miejscach – najczęściej wykorzystywany jest na znaku graficznym, logu, ale i na napisach.

Zainteresował Cię druk ulotek Sosnowiec? Złóż zatem swoje zamówienie za pośrednictwem strony lub odwiedź nasz punkt stacjonarny.

Sprawdź także: drukowanie plakatów Sosnowiec

[]
1 Step 1
Napisz do Nas

Wysyłając wiadomość powierzasz nam swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystamy je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder